ZŠ Trnka Dobříš

Projekt BEZBARIÉROVÁ VENKOVNÍ RAMPA PRO ZŠ TRNKA DOBŘÍŠ

Dochází k posunu termínu spuštění projektu v EPP - Pomáhej pohybem Nadace ČEZ.

Pěkné pondělí, milí přátelé a příznivci ZŠ TRNKA,

 
ráda bych vás informovala o posunutí termínu spuštění našeho projektu v EPP - Pomáhej pohybem Nadace ČEZ. Projekt BEZBARIÉROVÁ VENKOVNÍ RAMPA PRO ZŠ TRNKA DOBŘÍŠ by měl být spuštěn v polovině ledna 2021. Projekty, které jsou před naším, potřebují zřejmě více času pro nasbírání potřebného počtu bodů. Proto došlo k přehodnocení předběžně stanoveného termínu. O body, které máte pro TRNKU nastřádané ve vaši aplikacích, určitě nepřijdete. A možná k nim stihnete přidat další. Děkuji všem za trpělivost a pomoc při sbírání bodů.
 
Všem přeji poklidné zbývající dny adventu a radostně prožité Vánoce.
 
Se srdečným pozdravem,
 
Dagmar Červenková
Trnkový květ, z. s.