ZŠ Trnka Dobříš

Přespávačka ve škole

Přespávačka ve škole
Proč se v celé TRNCE svítí v osm večer v pracovní den? Že by paní uklízečka? Ale ne! V pondělí 19. prosince se pod taktovkou žáků uskutečnila první adventní přespávačka celého druhého stupně. Nejprve seznamovací hra - zapamatuješ si, co Tvých 50 spolužáků rádo dělá? Poté rozmanitá večeře. Uhodnete, co večeřela sedmička? A pak výběr z několika plánovaných i zcela spontánních aktivit - je libo zahrát si Dixit či jinou stolní hru, zatančit si, zhlédnout Spidermana, zakopat si na chodbě fotbálek nebo jen tak popovídat s kamarády? Večerka slibovala spánek, ale to by nebyli naši žáci, kdyby nepřišlo noční překvapení. Okol půl jedné školní rozhlas oznámil noční hru - schovej se co nejlépe, posledních pět nalezených vyhrává ceny!! Nevěřili byste, kam se naši druhostupňoví dokáží vtěsnat a poté se zase narovnat! Tak snad už dobrou noc! Velké poděkování všem organizátorům ze sedmičky, osmičky a devítky. Moc rády jsme se účastnily, druhostupňové třídní a paní asistentky