ZŠ Trnka Dobříš

Povedlo se! DĚKUJEME!

Povedlo se! DĚKUJEME!
Dnes se s Vámi musíme podělit o dobré zprávy z naší školy. Ve čtvrtek se v naší škole sešla komise nad nově zrekonstruovanými třídami v prvním patře. A tady je třeba vrátit se v čase – nevěřili byste, kolik neuvěřitelného se podařilo za posledních šest měsíců v TRNCE.

Zadali jsme projekt, získali jeho konečnou podobu a následně stavební povolení. Díky všem našim podporovatelům, větším i menším dárcům, sponzorům, firmám, které nám poskytly sponzorskou cenu a půjčce, se podařilo něco fantastického – do konce roku jsme nashromáždili  dostatečné množství financí na dvě nové třídy (pro budoucí 1. a 6. třídu).

Díky tomu v průběhu ledna až března pracovala ve škole stavební firma, ale mimo ní i řada dobrovolníků, brigádníků, profesionálů, kteří poskytly naší škole svoje služby zdarma nebo za sponzorskou cenu. Všichni pracovali nejlépe, jak uměli. Děti a zaměstnanci TRNKY se neuvěřitelně pružně přizpůsobili hluku a pohybu pracovníků stavební firmy po škole a Ti zase hbitě uhýbali našim žáčkům:). Výsledkem je tedy velký dárek ke dni učitelů,který připadal právě na tento čtvrtek – a to „POVOLENÍ PŘEDČASNÉHO UŽÍVÁNÍ STAVBY“. 

Děkujeme Vám všem výše zmíněným, bez kterých by to nešlo. Děkujeme za tak obrovskou míru podpory. Nesmírně si ji v TRNCE vážíme. Děkujeme moc za vstřícnost a ochotu komise – lidem z MěÚ Dobříš, odbor výstavby a životního prostředí, z Hasičského záchranného sboru Stř. kraje a z Krajské hygienické stanice Stř. kraje. 

A jak už to u nás bývá zvykem, neusínáme, ale jaro nás budí do přípravy další etapy.

Tým ZŠ TRNKA a Trnkového květu, z.s.