ZŠ Trnka Dobříš

Poděkování

Poděkování

Vážení a milí rodiče a přátelé naší školy,

není to dávno, kdy jsme Vás oslovili s prosbou o finanční pomoc s další etapou rekonstrukce naší školy. To, co se zdálo na začátku projektu ZŠ TRNKA jako velmi vzdálený, možná nedosažitelný cíl, se začíná naplňovat. Po dlouhé cestě jsme zrekonstruovali poslední devátou kmenovou učebnu základní školy. Odvedli jsme spoustu práce, kterou bychom bezpochyby nemohli zvládnout, kdyby za námi nestála početná skupina přátel a podporovatelů TRNKY. Vážíme si Vašeho času, energie, nápadů, fyzických sil, finančních darů, houževnatosti a nekonečné ochoty pomoci. Stále cítíme, že nejsme sami. Od květnové výzvy se k dnešnímu dni na účtu zapsaného spolku Trnkový květ sešlo téměř 110 000,- Kč na rekonstrukci další třídy. Opravdu děkujeme!! 


Ještě víc vděčnosti pociťujeme také díky tomu, že nám pomáháte i s nenadálými situacemi, které správa velké a starší budovy školy přináší. Díky přívalovým dešťům a stavu sklepních prostor školy řešíme havarijní situaci plynových kotlů. V současné chvíli porovnáváme nabídky firem. I přesto, že žádost o Vaši finanční podporu přišla nedávno po prosbě o pomoc s rekonstrukcí, sešlo se už na účtu školy 180 500,-  Kč . 


Věříme, že vše společně zvládneme a ve škole bude do zimy nejen opět teplo a útulno, ale také bude zkolaudována poslední kmenová učebna pro naše žáky. 

Děkujeme za vše, co pro TRNKU děláte, jste neuvěřitelní!


Tým ZŠ TRNKA