ZŠ Trnka Dobříš

Květinový bazar potřetí

Květinový bazar potřetí
Již potřetí se koná trnkový bazar rostlin. Zveme všechny nadšence pěstování na zahradě i doma. Bazar proběhne v pátek 17.5. odpoledne, v sobotu 18.5. dopoledne a v neděli 19.5. odpoledne během Zahradní slavnosti. Nabízet budeme rajčata, papriky, okurky a další druhy zeleniny, ale třeba i aloe. Zároveň Vás zveme k rozšíření naší nabídky. Přinést můžete cokoliv ze zahrádky nebo domova, odkopky trvalek, keříky, sazeničky letniček nebo zeleniny, pokojovky... a můžete vyměňovat, věnovat, prodávat i nakupovat. Určitě spousty Vašich přebytků využijeme i na oživení naší zahrady. Finanční výtěžek z akce bude použit na obnovu a podporu naší trnkové zahrady. Přispět lze přímo na místě do kasičky, využít lze také QR kód. Těšíme se na Vás.