Jsme připraveni:)

Jak už to u nás tradičně bývá, v TRNCE bylo v srpnu živo. Během posledního měsíce si lidé TRNKY připravovali svůj pracovní prostor, vybavovali třídy, místnosti školní družiny, sklady, objednávali učebnice a nakupovali sešity, připravovali si plány pro školní rok a plánovali adaptační kurzy, které čekají 2.-6. třídu na začátku září. Během srpna pracovala ve škole stavební firma, věnovala se především bouracím pracím, které jsou vždy náročné na hluk. Díky obdivuhodné lektorce a mentorce Evě Lukavské a paní ředitelce Janě Derflové měli všichni zaměstnanci ZŠ TRNKA tu možnost s vděčností projít třídenním kurzem s tématem "Nenásilné komunikace". Přípravný týden utekl jako voda. Poslední víkend před prázdninami věnovali svůj volný čas rodiče dětí brigádám. Díky jejich práci se podařilo připravit prostory obou šaten a uklidit všechny společné prostory po práci stavební firmy do čista.

Děkujeme stavební firmě L-stav za jejich pružnost a ochotu. Děkujeme všem ochotným brigádníkům za jejich drahocenný čas, energii a odhodlání, se kterým nám neváhají pomoci. Díky Vám všem uvítáme 16 nových prvňáčků a dalších 20 nových žáčků do vyšších ročníků v nových, upravených a příjemných prostorách.

Těšíme se, že v pondělí 2. září v 8:30 vykročíme všichni pevným krokem!

Tým ZŠ TRNKA a Trnkového květu, z.s.