ZŠ Trnka Dobříš

Informace pro rodiče zájemců o přestup

Informace pro rodiče zájemců o přestup
PŘESTUP DO BUDOUCÍ 5. A 6. TŘÍDY (školní rok 2019-20)

5. TŘÍDA VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

V budoucí 5. třídě máme v současné době evidován vyšší počet zájemců o přestup, něž je možná kapacita třídy. 

Z kapacitních důvodů tedy není v možnostech školy zvládnout další zájemce o případný přestup do 5. třídy. Z výše uvedených důvodů ukončuji zápis zájemců do 5. třídy ke dni 10.4.2019.

Rodiče budoucích páťáků, kteří jsou již přihlášeni v systému doodle na návštěvu ve 4. a 5. třídě a na rozhovor s paní ředitelkou, již mohou podávat žádosti o přestup (kapacita ZŠ pro příští rok je navýšena) a to poštou na adresu školy nebo osobně v ředitelně ZŠ.

Děkujeme za pochopení

Ing. Jana Derflová, ředitelka školy

 

6. TŘÍDA VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Znovu otevíráme možnost zapisovat se na návštěvy do tříd a na rozhovor s paní ředitelkou Janou Derflovou PRO ZÁJEMCE O 6. TŘÍDU.

Informace pro rodiče zájemců:

1) Pro to, aby Vaše dítě zvládlo přestup co nejlépe, je důležité, aby poznalo samo na vlastní kůži, jak to ve škole a ve třídě funguje, aby se seznámilo se způsoby, jak se ve škole pracuje. ZDE jsou vypsané nové termíny, aby mohly Vaše děti přijít na dva dny do současné 4. a 5. třídy. Pro přihlášení stačí pouze přezdívka či heslo, Vaše jméno není vůbec nutné. Abychom již přihlášené mohli kontaktovat s upřesňujícími informacemi nebo v případě změn, nemoci, apod., prosíme, napište na e-mail smahel.kat@gmail.com kontakt na Vás – ideálně e-mail a telefon. Děkujeme. 

2) Je pro nás důležité vědět, zda jsme škola, jejíž vize a to, co nabízí, je v souladu s tím, co Vy a Vaše dítě očekáváte. Soulad našich přístupů zjišťujeme v rozhovoru s Vámi. Termíny a čas pro rozhovor s paní ředitelkou Janou Derflovou ZDE (opět stačí přezdívka či heslo, a kontaktovat poté e-mailem na smahel.kat@gmail.com).

3) Oficiální, písemnou žádost již můžete podávat (kapacita ZŠ pro příští rok je navýšena) – poštou na adresu školy či osobně do rukou paní ředitelky. Žádosti o přestup přijímáme do pondělí 3. června 2019.