Informace o změnách v provozu ZŠ TRNKA

Vážení rodiče, v souladu s rozhodnutím Vlády ČR ze dne 11. 11. 2020 vám přinášíme informace o změnách v provozu ZŠ TRNKA platných od příštího týdne, které se týkají také vás a vašich dětí.

Vážení rodiče,

Všechny základní školy umožní od čtvrtka 18. 11. 2020 prezenční výuku pro žáky 1. a 2. ročníku, ale zůstanou uzavřeny pro výuku ostatních žáků z 3. - 9.ročníku.

Současně bude (pouze pro děti ve škole) zajištěna školní družina a  mohou využívat školní jídelnu. Školní klub zůstane i nadále uzavřený.

Všichni ostatní žáci naší školy (kromě 1. + 2. ročníku) nadále pokračují v tzv. distanční formě vzdělávání (budou se dále učit doma).

Předpokládaný návrat dalších žáků do školy bude záležet na rozhodnutí vlády a MŠMT.

Informace o dalších opatřeních kvůli COVID19 najdete na stránkách MŠMT zde

Věříme, že to i nadále společně s vámi budeme zvládat nejlépe, jak to bude možné. Držte se!

Děkujeme za pochopení i dosavadní spolupráci a přejeme vám zdraví, sílu a dobrou náladu!

Jana Derflová, ředitelka školy