BRIGÁDY V SRPNU!!

Vážení rodiče a přátelé ZŠ TRNKA, školní rok se kvapem blíží a my máme velkou prosbu o pomoc při dvou brigádách před začátkem školního roku. Jsou velmi důležité, protože se jedná o úklid a výmalbu po pracích firmy. Bez Vaší pomoci nebudeme schopni dát do září do pořádku šatny a některé chodby.

Jedná se o dvě brigády

1. v pátek 30. srpna od cca 17 hodin - úklid, penetrace a výmalba (poničené části chodeb, šatny a rozšířené šatny)
2. v sobotu 31. srpna od cca 8:30 hodin - výmalba, závěrečný úklid, ev. pokládka LINA

Moc prosíme, kdo by mohl, napište e-mail na Fialka.kacik@seznam.cz, ať víme, s kolika pracanty na který den můžeme počítat.

S sebou potom prosíme brigádníky - vysoké štafle, štětky, hadry, pracovní obuv a oblečení, svačinku.

Budeme moc rádi za jakoukoli pomoc!

Děkujeme Vám a přejeme klidný závěr prázdnin!

Tým ZŠ TRNKA a Trnkového květu, z.s.