ZŠ Trnka Dobříš

Brigáda v sobotu 2.5.

Brigáda v sobotu 2.5.
Milí rodiče dětí z TRNKY a další příznivci, Máme na vás velkou prosbu: bylo by ve vašich možnostech přijít tuto sobotu pomoci s vyklízením a odvozem odpadu (starý nábytek, zbytky stavebního odpadu)? Vzhledem k nedávnému uvolnění protiepidemických opatření by už mělo být možné.

Milí rodiče dětí z TRNKY a další příznivci,

Máme na vás velkou prosbu: bylo by ve vašich možnostech přijít tuto sobotu pomoci s vyklízením a odvozem odpadu (starý nábytek, zbytky stavebního odpadu)? Vzhledem k nedávnému uvolnění protiepidemických opatření by už mělo být možné.

Koho potřebujeme : tentokrát potřebujeme především 1. silné muže na odnos a 2. řidiče/řidičky s transitem nebo přívěsným vozíkem 3. kohokoliv s občankou a bydlištěm na Dobříši ochotného věnovat svou volnou kapacitu na odpad ve sběrném dvoře v DOKASu

Počet: min 6 max 10 lidí

Čas: sobota 2.5. 9-12h

Místo: ZŠ TRNKA

Kontakt: Anna Dostálová, anna.svarovska@centrum.cz, tel. 606 424 989. Pokud se chcete zúčastnit, prosíme, kontaktujte mne.

Děkujeme moc za každou pomocnou ruku, toto je jedna z forem, jak se snažíme
snižovat náklady na rekonstrukci budovy školy.