ZŠ Trnka Dobříš

Brigády v TRNCE – malujeme!!

Pátek – neděle 22. – 24.2. Vážení přátelé a příznivci ZŠ TRNKA. Současně probíhající etapa rekonstrukce je pro nás plná věcí, které probíhají jinak než v etapách předchozích. V této etapě (dvě třídy a přilehlá chodba) bude třeba napenetrovat a vymalovat třídy již v průběhu rekonstrukce – před zavěšením topení a před zavěšením stropních protihlukových prvků. Do teď jsme nemohli přesně určit, kdy to bude – ale včera definitivně vykrystalizoval ten pravý čas:)

Pokud budete mít čas a chuť pomoci, bude třeba zvládnout výše uvedené v rámci následujících brigád:

  • PÁTEK 22.2. od 17:30 do cca 21 hod – PENETRACE DVOU TŘÍD
  • SOBOTA 23.2. od 8:00 do 12:00 – PRVNÍ VRSTVA BÍLÉ
  • NEDĚLE 24.2. od 8:00 dokud nebude hotové (odhad cca do 14 hod) – DRUHÁ VRSTVA BÍLÉ + ZÁVĚREČNÝ ÚKLID

S sebou prosím: pracovní oblečení vč. obuvi, kdo maluje raději štětkou, může si vzít vlastní (v TRNCE jsou 1-2), svačinku, vysoké štafle, hadry, můžete vzít i štětce či válečky, pokud máte..

Pokud máte čas a chuť přiložit ruku k dílu, budu moc ráda, když napíšete e-mail na trnkovykvet@zstrnkadobris.cz nebo SMS (774 905 586) – té práce tam bude hodně a je třeba to nutně stihnout. Chtěla bych mít představu, s kolika lidmi mohu počítat. Večeře na pátek a oběd na neděli bude v rámci brigády zajištěn.

Děkuji Vám moc!! 

Katka Šmahelová za spolek Trnkový květ

 

trida