ZŠ Trnka Dobříš

Brigáda v sobotu 25. května 2019

Brigáda v sobotu 25. května 2019
Milí přátelé a příznivci TRNKY, v sobotu 25. května 2019 bychom se rádi v TRNCE věnovali jarnímu úklidu a to jak vevnitř, tak i venku na zahradě.

Je potřeba vystěhovat a odvézt do sběrného dvora zbytky z poslední etapy rekonstrukce, a vyklidit tak místnost určenou pro příští etapu – provizorní šatnu. Dále se budeme věnovat na brigádě úpravám zahrady, odstranění náletových dřevin, přípravě záhonů pro práci družiny, apod. 

Pokud máte chuť a čas přiložit ruce k dílu, hlaste se prosím na email: smahel.kat@gmail.com. Každá pomocná ruka je vítána. Sraz brigádníků bude po 9. hodině. 

A co si vzít s sebou?

Pracovní oblečení, obuv, pití a svačinu, krumpáče, motyky, zahradní nůžky. Pokud by někdo z Vás mohl přijet s dodávkou nebo tranzitem pro odvoz větších kusů odpadu, budeme vděční. K přesunu odpadu vítáme především silné muže:).

Děkujeme a těšíme se!