ZŠ Trnka Dobříš

Benefiční ples ZŠ Trnka bude v květnu!

Benefiční ples ZŠ Trnka bude v květnu!
Velikonoční svátky jsou za námi, pominul už i úplněk a než se dočkáme toho dalšího květnového, můžete se spolu s námi pobavit na krásné trnkové akci s bohulibým účelem. Tedy pokud si na náš benefiční ples zakoupíte vstupenky, které jsou v prodeji právě teď!

A na co se 14. května můžete těšit? Na neotřelá taneční vystoupení (nejen učitelky v akci), na tombolu, na dobříšskou kapelu Wokaties Band a můžete provětrat i kovbojské klobouky a péřové boa, tématem plesu je totiž film Limonádový Joe aneb Koňská opera.

Vstupenky rezervujte následovně:

1. Máte-li zájem o vstupenky, vyplňte formulář, kde si vyberete typ lístků a počet. Formulář pro rezervaci najdete ZDE, plánek ZDE.

2. Poté Vám přijde email s potvrzením a platebními údaji.

3. Jakmile peníze dorazí na účet, obdržíte mail s informací, že vstupenky jsou k vyzvednutí ve škole u Evy Šejnové.

Nedaří se Vám vytvořit rezervaci? Ozvěte se Kačce Šmahelové na mail (smahelovakatka@zstrnka.cz) nebo na telefon 774905586.

Děkujeme!