ZŠ Trnka Dobříš

Bazar rostlin 2024

Bazar rostlin 2024
Už se to blíží! Oblíbený BAZAR ROSTLIN na zahradě TRNKY potřetí! Ve dnech 17., 18. a 19. května se uskuteční již tradiční BAZAR ROSTLIN v TRNCE. Už teď se můžete těšit na minimálně 13 odrůd rajčat, na pokojové rostliny a další lahůdky. Pokud se chcete přidat, jste velmi vítáni. Buď jako nakupující, kteří si za dobrovolný příspěvek odnesou domů sazeničky na zahradu či pokojovky, nebo jako ten, kdo svými přebytky ze zahrady nebo domu přispěje do bazaru. Je možné prodávat i sám na sebe a odnést si svůj výdělek domů. Nebo nám lze rostlinky jen předat, a v takovém případě půjde výdělek bazaru na další zvelebování naší báječné zahrady. Takže, sejte, odkopávejte, rozsazujte, a my se na Vaše zelené příspěvky budeme těšit. Bazar bude probíhat v pátek 17.5. odpoledne, v sobotu 18.5. dopoledne a v neděli 19.5. během trnkové zahradní slavnosti. Zeleni zdar!