ZŠ Trnka Dobříš

A že to tedy byla PLAVBA!! Kdo nezažil, neuvěří!

A že to tedy byla PLAVBA!! Kdo nezažil, neuvěří!
Třetí ročník Benefičního plesu pro TRNKU je za námi a my jsme plni dojmů. Na palubu jsme s pružností TRNCE vlastní po změně plavebního plánu těsně před akcí nastoupili nakonec v sokolovně v Malé Hraštici, které jsme opravdu vděčni za pružnost a velkou ochotu! Děkujeme všem návštěvníkům za opravdu milá setkání, za odvahu přijít tematicky oblečení (o proužky rozhodně nebyla nouze), za velkorysou štědrost a taneční zápal. Paluba se doslova prohýbala!

Děkujeme kapele Wocaties Band za nadšení pro hraní, děkujeme našim úžasným rodičům a zaměstnancům ZŠ TRNKA za velkou podporu v přípravách, děkujeme všem sponzorům plesu za dary do tomboly a do dražby, děkujeme trnkovým pirátům, námořníkům a ženám za úžasné předtančení, děkujeme našim žákům za profesionální podporu při pomoci u vstupu na naši loď a při prodeji tomboly! 

S nadšením jsme sledovali pokroky naší školní kapely! Děkujeme!  

Již teď víme, že výtěžek naší akce přesáhne neuvěřitelných 110 000 Kč. Chybí již jen proúčtování fotokoutku. Cílem naší benefice bylo nashromáždit finance na další splátku dluhu, který si Trnkový květ z.s. jako zřizovatel školy musel v době, kdy byla naše škola pouhou myšlenkou, půjčit na první etapy rekonstrukce. Díky Vám, Vašemu času, ochotě pomoci, štědrosti se spolku daří své závazky plnit. 

Fotografie z velké plavby naleznete ZDE.

Děkujeme a těšíme se příští rok znovu na tanečním parketě! Jaké téma plesu navrhujete?

Tým trnkového plesu