ZŠ Trnka Dobříš

Aktuality

Změny v organizaci výuky od 4. ledna 2021:  žáci 1. a 2. ročníku ZŠ se budou učit ve škole, ostatní žáci (3.- 8. ročník) zůstávají doma a budou se učit distančně!
Detail »
Dochází k posunu termínu spuštění projektu v EPP - Pomáhej pohybem Nadace ČEZ.
Detail »
Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2021/22 se uskuteční v pátek 9. dubna 2021.
Pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě navštěvovalo naši školu, domluvte si schůzku s vedením školy zde (bude spuštěno 15. 12. 2020). Na tomto setkání budeme mluvit o tom, jaká máte Vy jako rodiče očekávání a co my jako škola nabízíme. Je vhodné, aby se této schůzky zúčastnili oba rodiče dítěte, pokud je to možné.
Detail »
Změny v organizaci výuky od 30. listopadu: celý 1. stupeň ZŠ (1.- 5. ročník), ostatní žáci (6.- 8. ročník) se budou učit rotačně - tzn. jeden týden ve škole a další týden doma distančně!
Detail »
Vážení rodiče, v souladu s rozhodnutím Vlády ČR ze dne 11. 11. 2020 vám přinášíme informace o změnách v provozu ZŠ TRNKA platných od příštího týdne, které se týkají také vás a vašich dětí.
Detail »
Vážení rodiče, v souladu s rozhodnutím Vlády ČR ze dne 30. 10. 2020 vás informujeme o změnách, které se týkají i Vás a Vašich dětí.
Detail »
Dobrý den, milí přátelé a příznivci TRNKY, pokud se hýbete (nebo máte v plánu začít), stáhněte si prosím do svých chytrých telefonů aplikaci Nadace ČEZ "EPP - Pomáhej pohybem". Jejím používáním můžete TRNCE pomoci získat až 100.000 Kč.
Detail »
Informace k distanční výuce
Vážení rodiče, v souladu s rozhodnutím Vlády ČR ze dne 12. 10. 2020 dochází i v naší škole k několika zásadním změnám, o kterých bychom Vás rádi touto cestou informovali.
Detail »
Ředitelské volno v TRNCE vyhlášeno nebude
Nový ministr zdravotnictví dnes vyzval ředitele škol, aby na pátek vyhlásili ředitelské volno. Vážíme si jeho nabídky a zároveň chceme rodiče našich žáků informovat, že ředitelka školy ZŠ Trnka se rozhodla volno nevyhlásit a škola bude v pátek 25. 9. fungovat jako každý jiný pátek. Neznamená to, že bychom podceňovali epidemiologickou situaci, v Trnce se chováme zodpovědně a dodržujeme bezpečností opatření. Dětí a pedagogů však chybí minimum, a proto jsme se rozhodli upřednostnit vzdělání a zájem rodičů, kteří by na poslední chvíli museli řešit program pro děti a svou absenci na pracovišti. Pokud si rodiče budou přát mít dítě tento den doma, mohou jeho nepřítomnost omluvit standardním způsobem. Děkujeme za pochopení a za pozornost! Jana Derflová, ředitelka školy
Detail »
Ředitelské volno v TRNCE vyhlášeno nebude
Vážení a milí, naši žáci a žákyně, rodiče i příznivci školy, dne 17. 9. 2020 vydalo Ministerstvo zdravotnictví Mimořádné opatření, které je pro nás jako pro školu závazné a jsme povinni se jím řídit. Počínaje pátkem 18. 9. 2020 je zavedena povinnost mít zakrytá ústa a nos (typicky rouškou) kromě společných prostor školy také v učebnách při výuce. Tato povinnost se vztahuje na žáky 2. st. a pedagogické pracovníky vyučující na 2. st.
Detail »