První měsíc prvňáčků
Hádejte, jaká písmenka už naši prvňáčci objevili?!
15.09. 2022
Vážení návštěvníci, potěšte se pohledem do brožury všech identifikovaných bezobratlých živočichů, které expediční skupina "Bezobratlí" během expedice 2021/22 nalovila, nafotila, opět pustila, identifikovala, zakreslila a našla k nim mnoho důležitých a zajímavých informací. Z důvodu velikosti souboru jsme brožuru rozdělili do dvou částí. Naleznete v ní informace a kresby naloveného hmyzu, pavoukovců, měkkýšů a kroužkovců. Prosíme o shovívavost k občasným drobným gramatickým omylům :o)
Tahle si užívali společné chvíle na adaptačním výjezdu čerství druháci a třeťáci.
Od 4. do 9. září si většina tříd TRNKY užívá společné ladění na Adaptačních výjezdech. Jak je vidět, nenudí se!
01.09. 2022
Tak a je to tady! Po letních prázdninách se naše škola opět zaplnila dětmi, a to od prvňáčků po deváťáky. Nejprve jsme se sešli na zahradě školy, kde své úvodní slovo pronesli paní ředitelka a pan místostarosta Tomáš Vokurka. Poté paní učitelka Hanka zvala jednotlivé prvňáčky, kteří s velkým očekáváním vstoupili do své nové třídy. Následovali je jejich starší spolužáci, na kterých bylo vidět, jak se rádi zase vidí. Škola už je tedy zase plná smíchu a dětských i dospívajících hlasů, a tak to má být. Přejeme všem radostný a úspěšný nový školní rok a těšíme se na všechno, co nám přinese!
29.08. 2022
Také v novém školním roce nabízí spolek Trnkový květ, z.s. mnoho volnočasových aktivit pro děti i dospělé. Nabídka je určena všem zájemcům, nejen "trnkovým" :-). Přihlašování je možné od 1.9.2022 na stránkách Kroužků http://www.zstrnkadobris.cz/domu/krouzky/ nebo přímo na mailu monika.zarubova@trnkovykvet.cz. Většina kroužků začíná již v týdnu od 19.9.2022, tak neváhejte a své dítě přihlašte co nejdříve.
Vážení rodiče, od září 2022 mění naše škola dodavetele obědů. Přecházíme k jídelně Základní školy pod Svatou Horou Příbram. V detailu naleznete podrobné informace.
Zahradní slavnost v TRNCE 2022
Milí rodiče, konec tohoto školního roku se rychle blíží a my bychom se s Vámi rádi potkali na Zahradní slavnosti, kterou jsme naplánovali na neděli 26. června od 15 do 19 hodin. Na programu bude vystoupení školní kapely, jedno hudební překvapení, Fashion Bazar a především příležitost k vzájemnému setkání se, povídání, sdílení. Pokud byste měli čas a chuť připravit něco sladkého či slaného na společný stůl, budeme rádi. Prosíme, zda byste svou pomoc mohli zaznamenat do přiložené tabulky, abychom věděli, s čím můžeme počítat. Těšíme se na viděnou! Za trnkový tým Jana Derflová