Akce - Celoškolní výjezd - Rekreační areál Blaník

Kdy:  Pondělí 14. - Pátek 18. září 2020

Čas:  08:30 - 15:00

Doba trvání:  4 Dny(ů) 6 Hodin 30 Minut

Odjezd: sraz bude v pondělí 14. 9. v 8:30 u školy a odjezd bude v 9 h. Návrat: v pátek 18. 9. kolem 15 h. ke škole Stravování: Děti budou mít zajištěné 5x denně jídlo a pitný režim. Doplňující informace: Chtěli bychom vás poprosit, abyste nedávali dětem s sebou mobilní telefon. Během pobytu je možno v případě potřeby zavolat třídní paní učitelce (v určeném čase) a informovat se. Zároveň bude možné sledovat dění výjezdu na našich facebookových stránkách. Také nedoporučujeme dávat dětem velké zásoby sladkostí, jídla budou mít děti dostatek. Potvrzení o bezinfekčnosti naleznete v sekci "ke stažení". To, vyplněné a podepsané rodičem s datem odjezdu, odevzdají děti své třídní učitelce u autobusu při odjezdu. Vzhledem k aktuální situaci vás potřebujeme informovat, že v případě jakýchkoliv zdravotních obtíží dítěte bude nutný jeho neprodlený odvoz z rekreačního střediska Blaník Co s sebou: Seznam věcí naleznete v sekci "ke stažení"