Velikonoční tvoření pro děti i rodiče
Vážení rodiče a milé děti, zveme Vás na Velikonoční tvoření pořádané naší Školní družinou, které bude probíhat v úterý 12.4.2022 od 15 do 17 hodin. V případě pěkného počasí se akce uskuteční na školní zahradě. Občerstvení bude zajištěno! Těšíme se na Vás, zdraví Školní družina
Přijímání dětí do 1. třídy
Zápis do 1. třídy se v naší škole uskutečnil v pátek 1. dubna. Zúčastnilo se jej 34 dětí, které společnými silami pomáhaly zachránit Jeníčka a Mařenku před hrozícím nebezpečím. Záchranná mise byla úspěšná a děti byly odměněny perníčkem z perníkové chaloupky. V úterý 5. dubna v 15:30 proběhne veřejné losování, při kterém budou vylosovány 4 děti, které doplní stávající přijaté žáky, kteří splnili kritéria pro přijetí. Vylosováni budou také další náhradníci. Seznam bude zveřejněný v detailu zprávy. (5. 4. 2022 v 18:00)
Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2022/2023 se uskuteční v pátek 1. dubna 2022
Máte-li zájem o přijetí Vašeho dítěte do ZŠ TRNKA, v detailu se dozvíte všechny potřebné informace.
Ve dnech 20.12. - 22. 12. 2021 je ve škole ředitelské volno. V tomto termínu bude pro přihlášené děti zajištěna školní družina v době od 8:00 do 15:00.
Naše první, třetí, čtvrtá a pátá třída se zapojily do akce firmy BIOS s r.o., která vyhlásila soutěž o nejkrásněji ozdobený vánoční stromeček, a to vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Podívejte se na detail a můžete hlasovat!
Vánoční krabice od bot
Jednou z předvánočních tradic, která se v ZŠ Trnka již ustálila, je dobročinná sbírka s názvem Krabice od bot. Naše škola se každoročně stává místem, kam lze přinášet krabice s dárky pro děti, které své Vánoce tráví v dětských domovech, azylových domech či podobných typech zařízení. A nejen pro děti - do azylových domů putují také balíčky pro maminky, tatínky či celé rodiny. V letošním roce se u nás sešlo celkem 230 dárků, které místní organizátorka paní Vojkůvková dovezla do Azylových domů v Mokrovratech a v Příbrami, do organizací Adra Příbram, Terénní služby Příbram a také Indigo Děčín. Moc děkujeme všem, kteří se do této akce zapojili a přispěli tak k tomu, že i děti v nesnadných životních situacích mohou mít radost z překvapení pod vánočním stromečkem.
01.12. 2021
Advent s knihou
Milý čtenáři! Otevíráme pro Tebe možnost zapojit se do soutěže „Advent s knihou". Soutěž bude probíhat po celý čas od 1. do 24. prosince. Každý všední den nalezneš pod číslem na webu níže ukázku textu, ilustraci z knihy, poslech části knihy nebo přebal knihy. Tvým úkolem je zjistit, vypátrat, uhodnout název knihy a jejího autora / její autory. Na začátku si vytiskni tabulku, do které budeš názvy knih a autory zaznamenávat. Tabulku s instrukcemi nalezneš na stejných stránkách. Ukázka se vždy objeví až v daný den.
Trnkový Fashion Bazar již tuto sobotu!
Další Trnkový fashion bazar proběhne již tuto sobotu 4. 12. 2021 od 10 do 18 hodin v ZŠ TRNKA (při účasti prosíme dodržujte aktuálně platná nařízení). Srdečně Vás zveme!